tokenizace kniha

 

Získejte investiční kapitál pro svou firmu

Chcete-li akcelerovat své podnikání, pak je tato kniha právě pro vás. Pomůže vám odpovědět na nejčastější otázky o krypto oboru. Jestli můžete kryptoměny využít pro své podnikání, jak je využít a také jaké jsou výhody nebo na co si dát pozor. 

Ukázka z knihy TOKENIZACE

„Tato příručka se zaměřuje na dvě hlavní cílové skupiny čtenářů. Jednak je určena podnikatelům, kteří chtějí naskočit na vlnu kryptotechnologie, která se jako tsunami šíří celým světem. Nabízí jím alternativní možnost získání financování jejich podnikatelských projektů. Druhou cílovou skupinou jsou investoři, kteří se nyní topí v oceánu kryptoměnových projektů, zvaných ICO. Nabízí jím způsob, jakým lze vybrat projekty s vysokým potenciálem a nenechat se chytit do pasti projektů podvodných.”

RNDr. Jan Lánský Ph.D.
odborník na kryptoměny a autor českého překladu Mastering Bitcoin

O autorovi

Richard Watzke své první podnikání spustil v 15-ti letech a první milion vydělal, když mu bylo 24. Díky investici do internetu, v období krátce po splasknutí internetové bubliny, přišel o veškerý kapitál. Od té doby se věnuje studiu trendů spojených s demografickými možnostmi a z nich vycházejících potřeb. Posledních deset let vytváří obchodní systémy, které monetizují budoucí potřeby nastupujících generací. Více než rok pracuje na vytvoření Krypto Bankovního ekosystému, který propojuje firmy s bankami a fintech řešeními na bázi kryptotechnologií.