Vážené dámy a pánové,
dovolte mi, abych vás informoval, že v pořadí 5. vernisáž značky Richard Watzke se uskuteční v překrásné vile Franklin Delano Roosevelt v Dobřichovicích a to v úterý 4.11.2014 od 18:00 hodin.

Rezervace uzavíráme v pondělí 3.11. ve 12:00. Vše potvrdíme mailem/telefonicky.

Na vernisáži vystavíme dílo našeho předního výtvarníka pana Petra Kvíčaly spolu s překrásnými skleněnými plastikami pana Tomáše Hlavičky a to vše podtržené neodolatelnou instalací paní Ivany Hejdukové. Při příležitosti této výjimečné události se uskuteční koncert, na kterém zahraje Symfonický orchestr Pardubické filharmonie pod vedením dirigenta Paula Mauffraye z USA. První housle hraje Tomáš Vinklát. Koncert se uskuteční v obývacím pokoji.

Zároveň bych rád vyjádřil své potěšení týkající se dohody, ke které došlo se společností Preciosa. Společně s tímto předním světovým výrobcem křišťálu, vystavíme objekt Crystallation, jehož autorem je pan Jaroslav Bejvl mladší. Tento objekt, vážící 6 tun, jehož krásu mohli obdivovat návštěvníci letošního Signal festivalu před pražským Rudolfinem, tak ozdobí, a to na pouhý jeden večer zahradu této překrásné a unikátní vily v Dobřichovicích.

Vernisáž s výstavou potrvá pouhých 6 hodin.

Jelikož kapacita interiéru vily je limitována, prosíme o vaši registraci emailem. Na základě této registrace vám zašleme program včetně vstupenky.

Srdečně zdraví, Richard Watzke

 

Vaše komentáře

komentářů