Šmírování je prostě skvělé. Je to tak. Pocit nekontrolovaného pozorování umocněný vědomím, že sami pozorováni nejsme, nám umožňuje získat atraktivní informace při zachování absolutní anonymity. A zvláště pak v době internetu! Jak asi vypadá takový byt, bratru za necelých 50 miliónů? Co tam zase ten Watzke vystavil? Bořek Šípek je přeci sklář, co ten v tom bytě asi tak architektonického vytvořil? A čeští autoři, světového formátu, tak to bych tedy vážně rád viděl!

A víte co?

Můžete!

Jelikož šmírování miluji, pomohl jsem jej dotvořit do takové formy, která je v dnešní době přirozená pro každého uživatele internetu a to ať ve formě klasické či mobilní! Zajímá vás, jak to vypadá, když se taková česká garsonka za 50 miliónů vybaví nábytkem a českými autory jako Zdenek Janda, Jaromír Rybák, Pavel Hlava, Bohumil Eliáš starší společně s dalšími významnými uměleckými celebritami? Zajímá vás, jak jim to spolu sluší?

Fajn, pojďme spolu šmírovat na úrovni a to rovnou v HD kvalitě, klikněte zde!

virtuální prohlídka online
Kliknutím na obrázek se zobrazí stránka s virtuální prohlídkou

HD technologie je fenomén, díky kterému vám přinášíme zážitek z vernisáže přímo až k vám na stůl. Nebo do vaší dlaně. Jednoduše stačí kliknout a můžete se v klidu domova, kanceláře či třeba po cestě tramvají do práce kochat nádherným interiérem, uměním, nábytkem a atmosférou. Tentokrát jsme jako hudební podkres použili reálnou nahrávku kapely, která nám na vernisáži zahrála. A stejně jako je již nyní u nás zvykem, jsme pro vás připravili možnost si jednoduše kliknout a zobrazit si interiér prostoru PŘED a PO zásahu značkou RICHARD WATZKE. Pro lepší orientaci v prostoru, jsme vám do horního pravého rohu implementovali půdorys bytu. Stačí kliknout na kterýkoliv bod a dostanete se přímo do konkrétní části bytu. A pokud vás zajímá více o bytu či vystavených artefaktech, stačí kliknout na ikonu www.

Příjemný zážitek ve společnosti krásných věcí vám ze srdce přeje, Richard Watzke.

P.S. Pokud máte nápady jak pro vás šmírování v dalších virtuálních prohlídkách zatraktivnit, sem s nimi. Komentáře jsou zde pro vás, podělte se o své připomínky, názory a nápady, nebo mi je napište do mailu.

[vc_heading title=“Další články“ type=“h2″ style=“default“ text_transform=“uppercase“ align=“left“ margin_bottom=“20″][vc_posts_carousel category=“24″ columns=“4″ show_meta=“no“ show_excerpt=“no“ excerpt_length=“20″ navigation=“yes“ max_items=“12″ autoplay=“yes“][/vc_posts_carousel]

Vaše komentáře

komentářů