Další číslo magazínu RICHARD WATZKE je na světě. Jeho tištěnou verzi, jste-li na distribučním seznamu, obdržíte do schránky během příštího týdne. Tentokrát jsme se více zaměřili na obsah. Jako vše, i my se vyvíjíme a snažíme se tak přinést k vám domů hodnotná sdělení, díky kterým se můžete něco dozvědět, osvěžit se a obnovit své informační zdroje. Jelikož jsme Druhou vernisáž značky RICHARD WATZKE pořádali v bytě, který je na prodej za necelých 50 miliónů korun, vyzpovídali jsme i architekta domu, Bořka Šípka. Interiér jsme opět vyzdobili krásným nábytkem, ke kterému jsme vybrali umělecká díla tak, aby na sebe logicky navazovala.

Tentokrát jsme již pro vás připravili i katalog, dle kterého si můžete vybrat a jednotlivé kusy také zakoupit. A jelikož věříme, že stejně jako nás i vás zajímají lidé, kteří mají díla těchto autorů ve svých sbírkách, zeptali jsme se jich, jak si je vybírají. Monika Babišová byla tak laskavá a svěřila se nám, jak vybírá obrazy do svého interiéru. Jiří Grund nám prozradil, že díla ze své sbírky nikdy neprodá a více se také dozvíme o technikách, které používá při své tvorbě náš přední výtvarník Zdeněk Janda. Dozvíte se také od kdy se maluje olejem na plátno a zdali soužití s uměním omlazuje tak, jak to vnímáme u Medy Mládkové.

Máte-li zájem dostávat tištěnou verzi časopisu, stačí vyplnit svou adresu zde.

Elektronickou verzi magazínu naleznete zde.

Příjemné čtení, s úctou, Richard Watzke

[vc_heading title=“Další články“ type=“h2″ style=“default“ text_transform=“uppercase“ align=“left“ margin_bottom=“20″][vc_posts_carousel category=“24″ columns=“4″ show_meta=“no“ show_excerpt=“no“ excerpt_length=“20″ navigation=“yes“ max_items=“12″ autoplay=“yes“][/vc_posts_carousel]

Vaše komentáře

komentářů